Haber

Kılıçdaroğlu’nun davetine Erdoğan’dan yanıt! Sosyal medyada gündem oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kanal D-CNN Türk ortak yayınında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Önder Erdoğan, Kılıçdaroğlu’nun televizyon davetine bol bol konuşarak karşılık verdi.

Erdoğan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

Hep kendimizle yarıştık. Kendi rekorlarımızı daha da yükseltmeye çalıştık. Vizyon sahibi, yenilikçi, bizimle iş ve hizmette yarışabilecek bir muhalefet maalesef bulamadık. Bu da aslında Türkiye’nin, Türk demokrasisinin en büyük talihsizliğidir. Yani üretemeyen, eser üretemeyen muhalefetle rekabet etmek.

“BUNU SENİNLE KONUŞALIM MI?”

Bugün Kılıçdaroğlu televizyon falan bir açıklama yaptı ve ne yazık ki hala bizi televizyona falan davet ediyor. Ya beni televizyona davet etsen de benimle televizyonda ne konuşacaksın?

Senin hiçbir eserin yok. Ayrıca bir vizyonunuz yok. Peki size Okmeydanı SSK Hastanesi’nden bahsedeceğim? Bütün bunlarla birlikte öyle bir noktaya geldiniz ki öyle bir zayıfladınız ki, Kandil’den gelen talimatları yerine getirmek için bu seçim sürecinde Kandil’in meclisteki uzantılarına destek vermek istiyorsunuz.

Ve tüm bunların yanında ne yazık ki yüzde 1 bile oy potansiyeli olmayanlara gittiniz ve 40 milletvekilliği verdiniz. Bu konuyu seninle konuşacak mıyım? Bir de olağan iftira var. O yüzden bu iftiralardan bahsetmek istiyorum. Bugün iş dünyasıyla yaptığım toplantıda bunların üzerinde ısrarla durdum.

 

gerger-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu